Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,niniejsza strona i prezentowane na niej treści są przeznaczone wyłącznie dla profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych (tj. w szczególności osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi oraz ich pracowników/współpracowników) gdyż zawierają komunikaty reklamowe wyrobów przeznaczonych do używania przez użytkowników innych niż laicy.

 

 

Szeroki wybór uzupełniających mieszanek paszowych dla zwierząt hodowlanych. Produkty dostępne zarówno w formie płynów dodawanych do wody pitnej, jak i mieszanek podawanych bezpośrednio z paszą podstawową. Oferta obejmuje ponadto preparaty probiotyczne Farmbiotic przeznaczone do stosowania w przypadku wystąpienia trudności z przyswajaniem pokarmu przez zwierzęta lub w ramach profilaktyki chorób układu pokarmowego.

W sprzedaży znajduje się również sprzęt weterynaryjny: instrumenty ortopedyczne w postaci kościotrzymaczy, odgryzaczy kostnych oraz kleszczy do drutów, a także przyrządy chirurgiczne, jak choćby nożyczki La Grange i mikrochirurgiczne, ząbkowane czy ostro-tępe. Można u nas nabyć również artykuły z obszaru ginekologii weterynaryjnej – kleszcze Museux oraz kulociągi Schroder.

Weterynaria

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl