Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,niniejsza strona i prezentowane na niej treści są przeznaczone wyłącznie dla profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych (tj. w szczególności osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi oraz ich pracowników/współpracowników) gdyż zawierają komunikaty reklamowe wyrobów przeznaczonych do używania przez użytkowników innych niż laicy.

 

 

Przedstawiamy wysokiej klasy akcesoria i materiały stomatologiczne stosowane we wszystkich obszarach leczenia zachowawczego, endodoncji, chirurgii i protetyki oraz zabiegów estetycznych. W ofercie sklepu internetowego ROY-DENTAL znajdziecie Państwo m.in. cementy, preparaty, systemy wiążące, podkłady, wytrawiacze i laki.

Polecamy cementy do różnych wskazań i klas materiałów wypełniających lub protetycznych. Asortyment obejmuje produkty do osadzania tymczasowego i ostatecznego uzupełnień protetycznych, jak również podkłady do wypełnień amalgamatowych i kompozytowych. W ofercie także preparaty do wypełniania kanałów korzeniowych w procedurach endodontycznych, środki tamujące krwawienie, wytrawiacze stomatologiczne, środki dezynfekujące, preparaty do chemiczno-mechanicznego oczyszczania i opracowywania kanałów korzeniowych, materiały kompozytowe do wypełniania ubytków i wiele innych. Materiały stomatologiczne dostępne są również w praktycznych opakowaniach z aplikatorem ułatwiają przeprowadzanie procedur leczniczych. Polecamy wyłącznie certyfikowane produkty pochodzące od sprawdzonych producentów.

Materiały stomatologiczne

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl