Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,niniejsza strona i prezentowane na niej treści są przeznaczone wyłącznie dla profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych (tj. w szczególności osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi oraz ich pracowników/współpracowników) gdyż zawierają komunikaty reklamowe wyrobów przeznaczonych do używania przez użytkowników innych niż laicy.

 

W każdym gabinecie dentystycznym ważna jest dbałość o czystość i higienę narzędzi oraz końcówek stomatologicznych. W naszej ofercie dostępny jest profesjonalny autoklaw – urządzenie, które umożliwia ich szybką i dokładną sterylizację. Proponujemy Państwu kilka modeli z możliwością ustawienia krótkiego czasu procesu, co pozwala na ponowne użycie narzędzi w bardzo krótkich odstępach czasu. Oprócz szybkiego działania cechuje je także łatwość obsługi.

Autoklaw – co to jest i do czego służy?

Prezentowany w naszym asortymencie autoklaw to sprzęt zapewniający precyzyjną sterylizację narzędzi stomatologicznych i kosmetycznych. Zastosowanie tego urządzenia w swoim gabinecie pozwoli na zabicie drobnoustrojów występujących na narzędziach wielokrotnego użytku, przygotowując akcesorium do wykonania bezpiecznego oraz higienicznego zabiegu. Wyjaławianie różnego rodzaju artykułów odbywa się za pomocą pary wodnej bieżącej o temperaturze od 121° do 134°, pod ciśnieniem od 1,5 do 2,5 atmosfer. Te wysokie wartości gwarantują dokładną sterylizację narzędzi. W zależności od doboru modelu autoklawu można jednocześnie poddawać procesowi sterylizacji kilkanaście instrumentów.

Zalety zastosowania tego sprzętu:

  • zapewnia sterylność narzędzi,
  • gwarantuje bezpieczeństwo przeprowadzanych zabiegów,
  • skuteczny w działaniu,
  • funkcjonalny,
  • prosty w obsłudze.

Warto zatem zainwestować w higieniczne przeprowadzanie specjalistycznych zabiegów stomatologicznych – to gwarancja bezpieczeństwa zarówno dla pacjenta, jak i lekarza. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z szeroką gamą różnorodnych modeli.

Autoklawy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl