Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,niniejsza strona i prezentowane na niej treści są przeznaczone wyłącznie dla profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych (tj. w szczególności osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi oraz ich pracowników/współpracowników) gdyż zawierają komunikaty reklamowe wyrobów przeznaczonych do używania przez użytkowników innych niż laicy.

 

Wśród dostępnych w ofercie sklepu ROY-DENTAL narzędzi stomatologicznych znajdziecie Państwo przybory chirurgiczne, przybory do leczenia zachowawczego, narzędzia i akcesoria do polerowania, protetyki, periodontologii, a także wiertła, formówki, paski, kliny i inne. Jesteśmy dystrybutorem wysokiej klasy materiałów i akcesoriów stomatologicznych, które podnoszą komfort pracy w gabinecie dentystycznym.

Nasz asortyment obejmuje między innymi zestawy diagnostyczne, pistolety do amalgamatu, pincety, upychadła, kleszcze, rozwieracze, dźwignie korzeniowe, tacki stalowe i wiele innych. Przybory dentystyczne wykonane są ze stali chirurgicznej i tytanu – materiałów obojętnych biologicznie i wytrzymałych. Działamy jako dystrybutor sprawdzonych producentów. Wszystkie dostępne za naszym pośrednictwem narzędzia stomatologiczne posiadają niezbędne certyfikaty i gwarancję. Bazujemy na nowoczesnych i zaawansowanych technologicznie rozwiązaniach, które doceniają nie tylko lekarze stomatolodzy i protetycy, ale także ich pacjenci.

Narzędzia stomatologiczne

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl