Produkt dnia
Endometr OSA F036
Endometr OSA F036
800,00 zł 699,00 zł
szt.
Dentalone mobilny unit dentystyczny NSK
Dentalone mobilny unit dentystyczny NSK
32 000,00 zł
szt.
Komplet końcówek NSK EX 203
Komplet końcówek NSK EX 203
1 395,00 zł
szt.
Lampa wybielająca montowana na maszt unitu
Lampa wybielająca montowana na maszt unitu
1 799,00 zł 999,00 zł
szt.
Przyłbica Roydental - wysoka jakość
Przyłbica Roydental - wysoka jakość
29,99 zł
szt.
Mikrosilnik TRAUS 204 + kątnica + prostnica
Mikrosilnik TRAUS 204 + kątnica + prostnica
1 799,00 zł 1 198,00 zł
szt.
Autoklaw Quadro 18l Linder Medical
Autoklaw Quadro 18l Linder Medical
24 400,00 zł
szt.
Przenośny unit stomatologiczny VIVA ace NSK
Przenośny unit stomatologiczny VIVA ace NSK
29 500,00 zł
szt.
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Zestaw wybielające do lampy Zoom dla 2 pacjentów (z NiteWhite ACP 16% CP lub DayWhite ACP 6% HP)

Dostępność: brak towaru
Cena: 775,00 zł 775.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Philips
Kod produktu: 4425

Opis

Zestaw Zoom - zestaw zabiegowy dla 2 pacjentów przeznaczony do lampy Zoom, zestaw dostępny z formułą pielęgnacyjną NiteWhite ACP 16% CP lub DayWhite 6% HP

Zestaw zabiegowy Zoom zawiera wszystko, co jest potrzebne do przeprowadzenia dwóch kompletnych zabiegów wybielania. Zestawy zabiegowe dostępne są w dwóch konfiguracjach różniących się jedynie składem formuły pielęgnacyjnej. Formuła pielęgnacyjna może zawierać preparat nakładkowy NiteWhite ACP 16% nadtlenku karbamidu (do stosowania w nocy) lub preparat DayWhite ACP 6% nadtlenku wodoru (do stosowania w ciągu dnia). Oba preparaty przeznaczone są do stosowania w indywidualnie wykonanych dla pacjenta nakładkach.


Protokół izolacji:Zmiany w procedurze zabiegowej wynikające z wprowadzenia nowych regulacji Unii Europejskiej:
Jak państwu wiadomo, Rada Unii Europejskiej przyjęła poprawkę do Dyrektywy dotyczącej produktów kosmetycznych, obowiązującą od dnia 31 października 2012 roku, w myśl której produkty wybielające do zębów klasyfikuje się obecnie jako produkty kosmetyczne, w których maksymalne dopuszczalne stężenie nadtlenku wodoru (lub związków ekwiwalentnych) nie może przekraczać 6% w przypadku stosowania w gabinecie stomatologicznym. W związku z rzeczoną dyrektywą firma Philips wstrzymała sprzedaż zestawów Zoom do wybielania gabinetowego z użyciem lampy, które zawierały żel wybielający
z nadtlenkiem wodoru w stężeniu 25%.
Począwszy od maja 2013 roku, oferta Philips Zoom będzie obejmować dwa nowe produkty do wybielania gabinetowego przy użyciu lamp Zoom, zawierające żele wybielające z nadtlenkiem wodoru w stężeniu 6%. Dzięki temu będą mogli Państwo zapewnić swoim Pacjentom upragnione białe i zdrowe zęby, nie naruszając przy tym prawa.Nowe zestawy zabiegowe Zoom:
1. Zestaw Philips Zoom 6% dla 2 pacjentów z preparatem DayWhite ACP 6% HP
2. Zestaw Philips Zoom 6% dla 2 pacjentów z preparatem NiteWhite ACP 16% CP


Procedura:
Obecnie na zabieg Philips Zoom 6% będą się składać 4 sesje po 15 minut (poprzednio 3 sejse). Procedura zabiegowa zostanie rozszerzona o nałożenie aktywatora pH przed każdorazowym nałożeniem żelu wybielającego. Zgodnie z nową procedurą,
w celu uzyskania jak najlepszych efektów wybielania, pacjenci powinni stosować dodatkowo po wybielaniu lampą preparat DayWhite lub NiteWhite przez 3 dni. Dodatkową zaletą nowego zestawu jest to, że 6% żel do wybielania gabinetowego wchodzi teraz w skład zestawu zabiegowego i nie wymaga przechowywania w lodówce.


Elementy zestawu: (takie same jak dotychczas za wyjątkiem niżej wymienionych zmian)
2 strzykawki z nowym żelem 6% do wybielania gabinetowego zamiast jednej z żelem 25% stosowanej do tej pory
2 aplikatory z aktywatorem podnoszącym pH (whitening accelerator)
uaktualniona obrazkowa instrukcja postępowania wewnątrz pudełka i na pokrywce zestawu zabiegowego
uaktualniona instrukcja użytkowania
uaktualnione etykiety produktów gwarantujące zgodność z wymogami prawa unijnego
z zestawu usunięto strzykawki Relief ACP, ponieważ nowy żel do wybielania 6% zawiera ACP już w swoim składzie, a ponadto ACP jest również składnikiem preparatów uzupełniających
UWAGA: Aby mieć pewność, że zabieg Philips Zoom zapewni efekt wybielania, jakiego oczekują pacjenci i stomatolodzy, do wszystkich zestawów zabiegowych Philips Zoom 6% dołączono preparat uzupełniający DayWhite lub NiteWhite. Zestawy zabiegowe oparte na żelu 6% nie będą sprzedawane bez preparatu uzupełniającego.
Zastosowanie żelu Philips Zoom LAW 6% do wybielania gabinetowego z użyciem lampy, w połączeniu z pozabiegowym stosowaniem preparatu DW lub NW, pozwala uzyskać efekt zdrowego wybielenia zębów, jakiego pacjenci oczekują od Philips Zoom. Pacjentom, którym zależy na maksymalnych efektach wybielania i uzyskaniu promiennego, zdrowego uśmiechu, zaleca się stosowanie w warunkach domowych preparatu NW 16%, natomiast pacjentom, którzy są zainteresowani łagodniejszym wybielaniem, zaleca się stosowanie w warunkach domowych preparatu DW 6%. Wszystkie nasze preparaty wybielające spełniające nowe wymogi prawa unijnego (żel do wybielania gabinetowego z użyciem lampy Philips Zoom LAW 6%, żel NW 16% i żel DW 6%) zawierają trzy silnie działające składniki: amorficzny fosforan wapnia (ACP) dla ochrony szkliwa, azotan potasu znoszący nadwrażliwość zębów oraz fluorek sodu zapobiegający próchnicy.
Najczęściej zadawane pytania:
Czy po zastosowaniu preparatu o stężeniu 6% pacjenci mogą się spodziewać takich samych efektów jak po zastosowaniu dotychczasowego zestawu Philips Zoom 25%?
Owszem, ale nie tak szybko. Należy pamiętać, że efekt wybielający jest wypadkową stężenia nadtlenku wodoru i czasu kontaktu preparatu z powierzchnią zęba. W związku z obniżeniem stężenia do 6% efekt dostrzegalny bezpośrednio po zabiegu wybielania gabinetowego może być mniej spektakularny, niż w przypadku zastosowania żelu o stężeniu 25%. Aby zoptymalizować działanie żelu 6%, opracowaliśmy aktywator pH, który przyspiesza działanie żelu 6%, umożliwiając osiągnięcie widocznych efektów w ciągu jednej godziny. Aby Philips Zoom mógł zapewnić obiecany efekt w postaci pięknych, zdrowych i białych zębów, pacjent musi opuścić gabinet z indywidualnie wykonanymi nakładkami oraz musi być pouczony jak w warunkach domowych stosować uzupełniający preparat DayWhite lub NiteWhite. Strzykawki z preparatem uzupełniającym wchodzą w skład wszystkich nowych zestawów Philips Zoom 6% do wybielania gabinetowego i nie wymagają przechowywania w warunkach chłodniczych.
Czy nowa procedura jest bezpieczna?
Tak, stosujemy tę samą sprawdzoną substancję czynną uwalniającą nadtlenek wodoru, której używamy od lat, by zapewniać pacjentom piękne, zdrowe i białe zęby. Obecna receptura zapewnia nawet większe korzyści zdrowotne, ponieważ żel do wybielania gabinetowego zawiera teraz amorficzny fosforan wapnia (ACP), który chroni szkliwo, zmniejsza nadwrażliwość oraz poprawia gładkość i połysk zębów.
Jak działa aktywator pH i czy nie powoduje uszkodzeń zębów?
Każdy zestaw zawiera dwie tubki aktywatora pH, który nakłada się na zęby przy pomocy wacika przed zastosowaniem żelu wybielającego. Aktywator składa się z fosforanu sodu oraz wodorotlenku potasu, które podnoszą pH do pożądanego poziomu.
Czy stosowana dotychczas lampa Zoom może być używana w ramach nowej procedury?
Tak, należy jedynie pamiętać o tym, że zabieg obejmuje 4 sesje naświetlania po 15 minut po zastosowaniu aktywatora i nałożeniu 6% żelu na powierzchnię zębów.

Rodzaje zestawów:1. Zestaw zabiegowy Zoom dla 2 pacjentów z NiteWhite ACP 16% CP - zawartość zestawu:
4 x strzykawka z żelem wybielającym Zoom 6% HP (2,4 ml)
2 x strzykawka płynnego koferdamu (2,9 ml)
2 x retraktor (rozm. M)
2 x szara prowadnica światła
2 x preparat z witaminą E
2 x osłonka twarzowa
4 x Whitening Accelerator pH Booster
2 x komplet gazików do izolacji dziąseł
2 x końcówka do ssaka
4 x wałeczki bawełniane
2 x pędzelek do nakładania żelu
4 x strzykawka NiteWhite ACP 16% nadtlenku karbamidu
4 x płytka EVA do wykonania nakładek
2 x pudełko na nakładki2. Zestaw zabiegowy Zoom dla 2 pacjentów z DayWhite ACP 6% HP - zawartość zestawu:
4 x strzykawka z żelem wybielającym Zoom 6% HP (2,4 ml)
2 x strzykawka płynnego koferdamu (2,9 ml)
2 x retraktor (rozm. M)
2 x szara prowadnica światła
2 x preparat z witaminą E
2 x osłonka twarzowa
4 x Whitening Accelerator pH Booster
2 x komplet gazików do izolacji dziąseł
2 x końcówka do ssaka
4 x wałeczki bawełniane
2 x pędzelek do nakładania żelu
4 x strzykawka DayWhite ACP 6% nadtlenku wodoru
4 x płytka EVA do wykonania nakładek
2 x pudełko na nakładkiOpinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl