Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Woodpecker Ultrasurgery US II LED

461011bcaf5b5e723e897c33f049f169_L.jpg
  • nowość
Dostępność: spodziewana dostawa
Cena: 12 200,00 zł 12200.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Nowoczesne, zaawansowane technologicznie urządzenie wykorzystujące wysoką częstotliwość drgań ultradźwiękowych do bezpiecznej i skutecznej pracy. Drgania generowane przez Ultrasurgery pozwalają na dokładne i precyzyjne cięcie tkanek twardych bez ewentualnego zagrożenia uszkodzenia tkanek miękkich. Między innymi:

OSTEOPLASTYKA  - przeszczep bloku kostnego w celu wykonania łoża pod implanty
AUGMENTACJA    - przygotowanie kości (w przypadku jej braku)-podsypanie materiału kościo-zastępczego np. osteonu w celu zachowania wysokości i grubości wyrostka zębodołowego
ORTOGNATYKA      - leczenie chirurgiczne wad zgryzu

 

Rozszczepianie wyrostka zębodołowego, podnoszenie zatoki, ekstrakcje zębów …

ULTRASURGERY jest wszechstronnym urządzeniem do chirurgii ultradźwiękowej. Znajduje zastosowanie w szeroko rozumianych zabiegach chirurgicznych jamy ustnej i implantologii. Przy jego pomocy można wykonać wszystkie zabiegi związane z plastyką kości, ekstrakcją zębów, ortognatyką, przygotowaniem pacjenta pod implanty a nawet endodoncją i periodontologią. Urządzenie posiada możliwość dokładnej konfiguracji parametrów pracy, a ciekłokrystaliczny wyświetlacz pozwala na ciągłe monitorowanie parametrów pracy. Działanie Ultrasurgery kontrolowane jest przez wbudowany komputer dając pewność i bezpieczeństwo, a funkcja alarmów informuje pracującego o popełnieniu jakiegokolwiek błędu.

 

 Bogate wyposażenie podstawowe i opcjonalne Ultrasurgery

Aparat dostarczany jest ze sterylizowaną rękojeścią piezo wraz z rękawem, perforowaną metalową kasetą, kluczem dynamometrycznym, zestawem 6 tipów roboczych (o różnym zastosowaniu), 10 szt. linii do przetaczania soli fizjologicznej poprzez pompę perystaltyczną. Wszystkie wyżej wymienione elementy są sterylizowalne w autoklawie. Praca z Ultrasurgery jest bardzo ekonomiczna. Jako sterylnych linii do podawania soli z dozownika używamy powszechnie dostępnych i bardzo tanich zestawów „kroplówkowych”. Nie bez znaczenia pozostaje także cena końcówek pracujących, która jest wielokrotnie niższa niż w innych systemach do piezochirurgii. Bogata paleta tipów pracujących daje użytkownikowi możliwość rozszerzenia możliwości wykorzystania Ulrasurgery w gabinecie. Końcówki robocze Ulrasurgery kompatybilne są z innymi aparatami do piezochururgii oferowanymi na rynku. 

 

 Nowoczesny aparat do implantologii wykorzystujący wysoką częstotliwość drgań posiadający trzy funkcje:

BONE    - do zabiegów chirurgicznych: ekstrakcja, augmentacja, ortognatyka, chirurgia endodontyczna, paradontologia, osteoplastyka, usuwanie cyst.

ROOT    - funkcja mechanicznego skalingu ultradźwiękowego
CLEAN  - perfekcyjne samoczyszczenie urządzenia

 

Parametry pracy:

Moc wyjściowa: 5 - 35 W

Częstotliwość ultradźwięków: 24 - 36 kHz

 

W zestawie Ultrasurgery:

- urządzenie, kaseta (do sterylizacji rączki z rękawem),

- rączka, rękaw,

- 6 lub 8 tipów (US1,US2,US3,US4,US5,UC1),

- podstawka na rączkę, zasilacz, sterownik nożny

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl