V-med Remover wyśmienite właściwości czyszczące 500ml

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 58,99 zł 58.99
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: VDENTAL
Kod produktu: 4717-41165

Opis

Wykonany na bazie naturalnego olejku pomarańczowego.

Posiada wyśmienite właściwości czyszczące.

Sposób użycia:

Preparatem spryskać szmatkę lub wacik i delikatnie pocierać mytą powierzchnię. W przypadku uporczywych zabrudzeń odczekać maksymalnie do 15 minut i usunąć pozostałości. Umytą powierzchnię przemyć wodą.

Przeciwwskazania:

Terpeny pomarańczowe nie powinny być stosowane do silikonu, gumy, szkła akrylowego lub polikarbonatów. Mogą powodować ich odkształcanie.

Środki ostrożności:

Terpeny pomarańczowe. Łatwopalna ciecz i pary. Połknięcie i dostanie się przez drogi oddechowe może grozić śmiercią. Działa drażniąco na skórę. Może powodować reakcję alergiczną skóry. Bardzo toksyczny dla organizmów wodnych z długotrwałymi skutkami. Jeśli konieczna jest pomoc medyczna, należy mieć pod ręką pojemnik lub etykietę produktu. Trzymać poza zasięgiem dzieci. Trzymać z dala od źródeł ciepła/ iskier/ otwartego ognia/ gorących powierzchni. Zakaz palenia. Nosić rękawice ochronne/ odzież ochronną/ ochronę oczu/ ochronę twarzy. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ lub lekarzem. Nie wywoływać wymiotów. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ (lub włosami): Natychmiast zdjąć całą zanieczyszczoną odzież. Spłukać skórę wodą. Jeśli wystąpi podrażnienie skóry lub wysypka: zasięgnąć porady lekarza. Unikać uwolnienia do środowiska.

Warunki przechowywania: Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu, w oryginalnym dokładnie zamkniętym opakowaniu, w temperaturze do 25ºC. Chronić przed światłem. Warunki transportu: W trakcie transportu nie należy przekraczać temperatury +40ºC.

Postępowanie z opakowaniami po wyrobie: Zużyte opakowania należy przekazać do utylizacji zgodnie z obowiązującymi przepisami. Skład: Citrus Sinensis Peel Extract, Limonene, Decyl Oleate. Opakowanie bezpośrednie: Butelka PET o pojemności 500 ml.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl