Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

KODAK Aparat tomograficzny DVT Kodak 9000 3D

Dostępność: brak towaru
Cena: 225 000,00 zł 225000.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Aparat tomograficzny DVT Kodak 9000 3D
KODAK 9000 - System Obrazowania Zewnątrzustnego 3D.
Diagnostyka radiologiczna na początku XXI wieku. Aparat RTG, radiowizjografia®, czy cyfrowe aparaty panoramiczne stają się niezbędnym wyposażeniem nowoczesnej kliniki. Nowoczesna stomatologia zachowawcza, protetyka, endodoncja czy implantologia bez precyzyjnej radiologii nie mogą funkcjonować. I właśnie w tej dziedzinie pomocna jest technika cyfrowa w radiologii. Właśnie w dziedzinie diagnostyki radiologicznej celem firmy Kodak jest dostarczenie lekarzom stomatologom urządzeń i materiałów, które w najbardziej precyzyjny, a zarazem najprostszy sposób pozwalają pozwolą zdiagnozować każdy przypadek. Każde z urządzeń oferowanych przez Kodak w swojej grupie wyznacza światowe trendy i kierunki rozwoju. Kodak znany z najlepszej jakości klisz stomatologicznych specjalnie dla stomatologów rozszerzył gamę swych produkt o urządzenia do radiologii stomatologicznej. Nasze cyfrowe urządzenia Kodak (wcześniej Trophy) nie tylko zdobyły zaufanie u wielu tysięcy użytkowników na całym świecie, ale również zostały uznane za najbardziej przydatne urządzenia w stomatologii przez wielu exportów.

RVG Kodak zdobył między innymi w 2006 roku nagrodę Grand Prix CEDE 2006 w kategorii Urządzenie Stomatologiczne.
Kolejnym przełomowym rozdziałem w diagnostyce radiologicznej staje się technologia 3D.
Dotychczas, w przypadku konieczności wykonania zdjęć w technice 3D (np. w niektórych urazach czy przypadkach implantologicznych) lekarze stomatolodzy kierowali pacjentów do przychodni posiadających właściwy sprzęt. Niemniej jednak taka opcja daleka jest od ideału. Medyczna technologia 3D jest zazwyczaj projektowana pod kątem prześwietleń stosunkowo dużych obszarów, podczas gdy w stomatologii najczęściej potrzebne są dokładniejsze zdjęcia mniejszych obszarów (zdjęcia o wyższej rozdzielczości). Dlatego Kodak skoncentrował się na potrzebach stomatologii i stworzył nowe urządzenie Kodak 9000 3D.

KODAK 9000 3D to nowe możliwości. Nasza technologia 3D pozwala odkryć całą gamę nowych zastosowań diagnostycznych łącznie z endodoncją, implantologią, chirurgią i ogólną diagnostyką stomatologiczną. Zaprojektowany do codziennego użytku w każdej profesjonalnej praktyce, system Kodak 9000 3D podnosi poprzeczkę w obrazowaniu stomatologicznym i sprawia, że przyszłość staje się teraźniejszością. Nowa technologia 3D Kodaka zapewnia niesamowitą szczegółowość pod każdym względem. Lekarz już nie musi się domyślać – technologia 3D pokazuje każdy anatomiczny detal.

Dlaczego KODAK 9000 - 3D jest tak innowacyjny i unikalny?

Unikalna precyzja obrazu.
KODAK 9000 jako jedyny na świecie gwarantuje tak wielką precyzję obrazu 3D – rozmiar voxela wynosi 0,076 mm. Na obrazie 3 D w dowolnym miejscu i płaszczyźnie widać naprawdę każdy anatomiczny detal.

Podwójna efektywność
Rozwiązanie „dwa w jednym”System Kodak 9000 3D jest kombinacją obrazowania panoramicznego 2D i technologii 3D. W urządzeniu znajdują się 2 przetworniki jeden do obrazowanie 2D oraz drugi do obrazowania 3D.

Technologia panoramiczna (2D)
Zdjęcia panoramiczne dające pełny przegląd uzębienia są pierwszym, niemal obowiązkowym krokiem w większości zabiegów oraz leczeniu stomatologicznym. Przy tak częstym używaniu tych zdjęć każdy doceni fakt, że system Kodak 9000 3D daje możliwość korzystania z prawdziwej technologii panoramicznej.

Proste rozwiązania, proste oprogramowanie
System Kodak 9000 3D jest dostarczany z oprogramowaniem obsługującym zarówno obrazowanie 2D jak i 3D. Jego moduł 3D jest wszechstronny, prosty i integruje wszystkie najważniejsze funkcje: pomiary, przegląd 3D, prostokątne rzuty.Intuicyjne Oprogramowanie jest bardzo łatwe do nauki.

Dokładność, bezpieczeństwo i prostota
Zawężone pole widzenia. Wielkość obrazu 3D wynosi: 5cm*3,7 cm wysokości. Zredukowany w stosunku do tradycyjnych medycznych tomografii CT obszar ekspozycji, nie tylko pozwala uzyskać bardzo wysoką rozdzielczość i precyzję obrazu, ale przede wszystkim pozwala kilkadziesiąt razy zmniejszyć dawkę promieniowania dla pacjenta. System Kodak 9000 3D skanuje obszar mniejszy niż tradycyjne urządzenia 3 D (CT szpitalne czy dotychczas stosowane w stomatologii technologie 3D). Jest to idealne rozwiązanie w przypadku większości miejscowych zabiegów, w tym tych najbardziej wymagających jak endodoncja oraz pojedyncze implanty. Nawet w przypadku implantologii obszar 5cm*3,7 cm jak udowodniono jest statystycznie
w ponad 80% obszarem wystarczającym do perfekcyjnej diagnostyki. Optymalne pole widzenia ogranicza czas ekspozycji w porównaniu z szerszym polem systemu 3D. Inaczej mówiąc, otrzymując lepszą jakość zdjęcia Kodak 9000 zapewnia zdecydowanie większe bezpieczeństwo pacjentom.

Łatwe pozycjonowanie

Pozycjonowanie pacjenta, zarówno w przypadku ustawienia panoramicznego, jak i 3D nie wymaga wysiłku. Dogodny design „twarzą w twarz” oraz linie laserowe zapewniają szybkie i skuteczne ustawienie pacjenta

Nowa pewna diagnoza
System Kodak 9000 3D daje nowe spojrzenie na struktury zębów oraz patologie. Uzyskane informacje będą bardziej przejrzyste pod każdym względem.Nowa dokładność. Dzięki obrazowaniu 3D otrzymujemy dokładną wizualizację struktur zębowych w ich aktualnym położeniu. Można wyeksponować odcinki osiowe, strzałkowe i te, których akurat lekarz potrzebuje. Trójwymiarowa rekonstrukcja zapewnia zgodny z rzeczywistością widok struktur zębowych, a tym samym pewną diagnozę. 3D dostępne za połowę dotychczasowej ceny urządzeń 3D. Dzięki wszystkim technicznym zaletom oraz zastosowaniu przystępnej jak na 3D technologię ceny, mamy nadzieję że Kodak 9000 trafi do wielu klinik w Polsce i na świecie.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl