IYO Spray do dezynfekcji rąk Velodes® Silk 100ml

Dostępność: brak towaru
Cena: 15,50 zł 15.50
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: MEDISEPT
Kod produktu: 3E94-50363

Opis

Velodes® Silk Spray do dezynfekcji rąk

100ml

Alkoholowy, gotowy do użycia produkt przeznaczony do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk w obszarze medycznym, sektorze żywnościowym, w warunkach przemysłowych i domowych oraz w zakładach użyteczności publicznej, a także do dezynfekcji powierzchni mających i niemających kontaktu z żywnością. Postać płynna. Wykazuje działanie bakteriobójcze, bójcze wobec prątków gruźlicy, drożdżakobójcze i ograniczone wirusobójcze (wobec Rotawirusa, Norowirusa) oraz bójcze wobec wirusów osłonkowych (w tym Vaccinia, BVDV, HIV, H BV, HCV).

Produkt SKUTECZNY wobec KORONAWIRUSA.

Cechy produktu:
- Dezynfekcja rąk o standardzie medycznym – używają tego lekarze
- Szerokie spektrum bójcze – skuteczny wobec bakterii, wirusów, drożdży, prątków gruźlicy
- Działa na wirusy Rota i Noro – wywołujące grypy żołądkowe i biegunki
- Higieniczna dezynfekcja już w 30 sekund – zgodnie z normą EN 1500
- Łagodny dla skóry dłoni – zawiera glicerynę i humektanty pielęgnujące skórę
- Przebadany dermatologicznie
- Produkt biobójczy


Składniki:
Substancja czynna w 100 g produktu: etanol — 63,7 g, propan-2-ol — 6,3 g.


Przygotowanie i stosowanie:
Higieniczna dezynfekcja rąk (wg EN 1500): 2 x 3 ml preparatu wcierać w dłonie przez 30 sekund (2 x 15 s) w czyste ręce, oraz 60 sekund (2 x 30 s) w brudne. Chirurgiczna dezynfekcja rąk (wg EN 12791): 2 x 3m1, preparatu wcierać w dłonie przez 3 min. (2 x 90 s). Przez cały czas utrzymywać ręce w stałej wilgotności poprzez uzupełnianie preparatu. Dezynfekcja powierzchni: Spryskać z odległości ok. 30 cm czystą powierzchnie i pozostawić do wyschnięcia na 30 sekund. Nie stosować na delikatnych powierzchniach wrażliwych na działanie alkoholi (np. szkło akrylowe).


Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa:
W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. W przypadku dostania się do oczu: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku pożaru: Użyć gaśnicy proszkowej typu ABC do gaszenia. Przechowywać w dobrze wentylowanym miejscu. Przechowywać pojemnik szczelnie zamknięty. Zawartość/pojemnik usuwać do zbiorników do segregacji odpadów obecnych w swojej gminie.

Kiedy stosować preparaty do dezynfekcji?
Dezynfekcję należy stosować zawsze, gdy istnieje podwyższone ryzyko występowania drobnoustrojów chorobotwórczych. W większości sytuacji ma to miejsce poza domem, który dla nas stanowi naturalny ekosystem mikroflory. W momencie, gdy stykamy się obcym dla naszego organizmu otoczeniem – np. w środkach transportu publicznego, placówkach opieki medycznej, na basenie, w pracy, szkole itd. – jesteśmy narażeni na infekcje.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl