IYO Spray do dezynfekcji powierzchni Velox® Spray 100 ml

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 15,50 zł 15.50
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: MEDISEPT
Kod produktu: 1141-64928

Opis

Velox Sprey- płyn do dezynfekcji powierzchni 

Alkoholowy, gotowy do użycia płyn do mycia
i dezynfekcji powierzchni 

100 ml

Płyn do szybkiej dezynfekcji małych powierzchni w obszarze medycznym, domach opieki, sanatoriach, salonach fitness i SPA, salonach fryzjerskich, kosmetycznych, gabinetach masażu, przedszkolach, szkołach oraz do dezynfekcji powierzchni mających i niemających kontaktu z żywnością. Nadaje się do dezynfekcji powierzchni takich jak blaty, stoły, klamki, uchwyty oraz do sprzętu i akcesoriów fryzjerskich i kosmetycznych. Produkt posiada działanie bakteriobójcze, drożdżakobójcze bójcze wobec prątków gruźlicy i ograniczone wirusobójcze (wobec Rotawirusa, Norowirusa) oraz bójcze wobec wirusów osłonkowych (w tym Vaccinia, HIV, HBV, HCV).

Produkt SKUTECZNY wobec KORONAWIRUSA.

Cechy produktu:
- Dezynfekcja powierzchni w standardzie medycznym
- Szerokie spektrum bójcze – działa na bakterie, wirusy, drożdże, prątki gruźlicy
- Skuteczny wobec wirusów Rota, Noro – wywołujących grypy żołądkowe i biegunki
- Działa już od 15 sek.
- Nie zawiera aldehydu, fenoli ani QAV – idealne odparowanie
- Wyjątkowe właściwości myjące, nie pozostawia smug ani zacieków
- Posiada badania wg wymaganych najnowszych norm dla środków dezynfekcyjnych (EN 13727, EN 13624)
- Posiada przyjemny zapach oraz zredukowane w znacznym stopniu właściwości drażniące przy rozpylaniu, nie dusi


Składniki:
Substancja czynna w 100 g produktu: etanol – 63,7 g, propan-2-ol – 6,3 g


Przygotowanie i stosowanie:
Spryskać preparatem powierzchnię z odległości około 30 cm dbając o całkowite jej pokrycie. Odczekać 30 sekund. W przypadku dezynfekcji powierzchni mających kontakt z żywnością należy spłukać je wodą pitną. Pozostałe powierzchnie nie wymagają spłukania wodą.


Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa:
Chronić przed dziećmi. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. W przypadku dostania się do oczu: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. Przechowywać w dobrze wentylowanym miejscu. Przechowywać pojemnik szczelnie zamknięty. Możliwe bezpośrednie i pośrednie skutki uboczne: Układ oddechowy. Wdychanie stężonych par produktu może wpływać depresyjnie na centralny układ nerwowy, wywoływać uczucie senności, bóle i zawroty głowy, nudności wymioty. Przewód pokarmowy. Spożycie wywołuje podrażnienie błon śluzowych przewodu pokarmowego, bóle brzucha, skurcze żołądka, nudności, wymioty, biegunkę, ogólne złe samopoczucie, bóle i zawroty głowy – objawy zatrucia pokarmowego. Kontakt z oczami: powoduje podrażnienia.


Kiedy stosować preparaty do dezynfekcji?
Dezynfekcję należy stosować zawsze, gdy istnieje podwyższone ryzyko występowania drobnoustrojów chorobotwórczych. W większości sytuacji ma to miejsce poza domem, który dla nas stanowi naturalny ekosystem mikroflory. W momencie, gdy stykamy się obcym dla naszego organizmu otoczeniem – np. w środkach transportu publicznego, placówkach opieki medycznej, na basenie, w pracy, szkole itd. – jesteśmy narażeni na infekcje.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl