Autoklaw Cliniclave 25 (pojemność 70 litrów) Klasa PRO B

Dostępność: brak towaru
Cena: 71 999,00 zł 71999.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

Dla zapewnienia najwyższej jakości chirurgicznych
Cliniklav 25 został opracowany specjalnie dla wyspecjalizowanych klinik chirurgicznych, specjalistycznych przychodni i oddziałów w szpitalach, np. w zakresie ambulatoryjnych. Cliniklav 25 spełnia wszystkie wymagania dużych sterylizatorów.

Niezawodny
Staje się to naprawdę jasne w chirurgii, jak ważne jest posiadanie wysokiej jakości autoklaw, gdy nie masz: tzn. kiedy trzeba odłożyć operację, ponieważ sterylne instrumenty, ręczniki, fartuchy itp., są nie gotowe. Kilka tysięcy godzin testów wytrzymałościowych w laboratoriach i w wielu gabinetach i klinikach aby zaoferować Państwu gwarancję maksymalnej jakości i niezawodności, funkcjonalności. Ścisła współpraca od wielu lat z międzynarodowymi uznanymi podwykonawcami, prowadząc w swoich specjalistycznych dziedzinach, jest istotną częścią sukcesu naszej filozofii korporacyjnej.

Konstrukcja urządzenia Cliniklav 25pozwala na uzyskiwanie bardzo krótkich czasów procesów i wyjątkowej skuteczności. Sterylizator oprócz oszczędności (niskie zużycie prądu i wody) oraz krótkiego czasu trwania poszczególnych cykli zmniejsza liczbę potrzebnych instrumentów znajdujących się na wyposażeniu szpitala lub kliniki. Posiadane instrumenty oraz tekstylia są w bardzo krótkim czasie gotowe do ponownego użycia. W przypadku programu uniwersalnego ładunek składający się z 15 kg instrumentów w przeciągu 56 min. jest gotowy do ponownego użycia (łącznie z fazą suszenia próżniowego). Stosując program szybki w przeciągu 14 minut otrzymuje się gotowe do użycia instrumenty. CLINIKLAV 25 został wyposażony w komorę wykonaną ze stali nierdzewnej z precyzyjnie wykonaną powierzchnią uszczelniającą, prostokątną komorę sterylizacyjną, która ułatwia załadunek i umożliwia optymalne wykorzystanie przestrzeni. Urządzenie ma również automatyczne zamknięcie drzwi z regulowanym momentem obrotowym oraz zabezpieczający wyłącznik drzwi i samoczynny wyłącznik silnika. Ponadto posiada wygodny, dobrze czytelny wyświetlacz pokazujący informacje tekstowe i łatwodostępne bezpieczniki sieciowe. W celu dokumentacji w sterylizatorze została zamieszczona zintegrowana drukarka. Do sterylizatora CLINIKLAV 25 można dodatkowo zamontować dejonizator MELAdem 55. Sterylizator parowy CLINIKLAV 25 posiada szerokie zastosowanie. Został tak skonstruowany, aby służył zarówno szpitalom i ambulatoryjnym gabinetom zabiegowym, jak i lekarzom specjalistom wykonującym zabiegi operacyjne w prywatnych gabinetach.

Autoklaw Cliniklav 25 spełnia wymogi europejskich norm:
EN 285
EN 554
EN 556

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl