Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,niniejsza strona i prezentowane na niej treści są przeznaczone wyłącznie dla profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych (tj. w szczególności osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi oraz ich pracowników/współpracowników) gdyż zawierają komunikaty reklamowe wyrobów przeznaczonych do używania przez użytkowników innych niż laicy.
 
 
Artykuły i środki do dezynfekcji służą do walki z materiałami zakaźnymi szczególnie tam, gdzie wymaga się szczególnego zachowania higieny (np. gabinety lekarskie, kosmetyczne, studia tatuażu).

W naszym asortymencie proponujemy państwu preparaty dezynfekujące do rąk, powierzchni inwazyjnych i nieinwazyjnych, sprzętu lekarskiego, powierzchni mebli medycznych oraz podłóg. Z naszymi produktami nie muszą martwić się Państwo o normy sanitarnohigieniczne oraz kontrole w tym aspekcie, ponieważ wszystkie normy będą spełnione.

Preparaty i środki są stworzone ze składników, które są przyjazne człowiekowi oraz zwierzętom, aby nic nie stało się osobom użytkującym produkty. Oferujemy tylko towar, który spełnia wszelkie dyrektywy oraz cechuje się szczególną skutecznością.

Prosimy o szczegółowe zapoznanie się z naszą ofertą.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl