Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,niniejsza strona i prezentowane na niej treści są przeznaczone wyłącznie dla profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych (tj. w szczególności osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi oraz ich pracowników/współpracowników) gdyż zawierają komunikaty reklamowe wyrobów przeznaczonych do używania przez użytkowników innych niż laicy.

 

 

W tej kategorii znajdą Państwo kompleksowy zestaw produktów przeznaczonych do odkażania dowolnych powierzchni i narzędzi nie tylko w profesjonalnych placówkach stomatologicznych, lecz również np. w salonach fryzjerskich i kosmetycznych. Oferta naszego sklepu internetowego obejmuje wysokiej klasy środki do dezynfekcji wyposażenia gabinetu o silnym działaniu bakterio i wirusobójczym - można się u nas zaopatrzyć w spraye Barbicide o szerokim spektrum działania, komfortowe w użytkowaniu chusteczki Mediwipes do mycia delikatnego wyposażenia medycznego czy niewymagające spłukiwania płyny Quatrodes Forte do sprzętu stomatologicznego, w tym również unitów.

Dzięki naszym produktom, dezynfekcja rąk, powierzchni i narzędzi w gabinecie będzie znacznie szybsza, ekonomiczna i łatwiejsza do przeprowadzenia. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z całym oferowanym asortymentem!

Dezynfekcja w gabinecie

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl