Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,niniejsza strona i prezentowane na niej treści są przeznaczone wyłącznie dla profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych (tj. w szczególności osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi oraz ich pracowników/współpracowników) gdyż zawierają komunikaty reklamowe wyrobów przeznaczonych do używania przez użytkowników innych niż laicy.

 

 

W tej kategorii asortymentowej zebraliśmy wszystkie artykuły poprawiające bezpieczeństwo zarówno w gabinecie stomatologicznym, jak i innych placówkach medycznych oraz obiektach gastronomicznych, hotelach czy urzędach. Mogą się Państwo zaopatrzyć u nas w środki do dezynfekcji powierzchni, narzędzi dentystycznych, koncentraty do mycia instrumentów w myjkach ultradźwiękowych, a także bezpieczne dla skóry preparaty do odkażania dłoni.

Oprócz tego proponujemy Państwu gotowe do użytku chusteczki nasączone środkiem dezynfekcyjnym nadające się do prostnicy i kątnicy, lampy UV-C o silnym działaniu biobójczym czy antybakteryjne żele do mycia sanitariatów. Polecamy ponadto szeroki wybór artykułów higienicznych i ochronnych: maseczki oraz przyłbice na twarz, rękawice nitrylowe, winylowe i lateksowe w różnorodnych wariantach, w sprzedaży znajdują się też profesjonalne okulary stomatologiczne.

Zapraszamy serdecznie do składania zamówień w naszym sklepie online!

Aktualna dezynfekcja

Lampa Dezynfekcyjna Sterilon 108W Lampa Dezynfekcyjna Sterilon 108W
Producent: Lena Lighting
Cena:

1 175,00 zł

szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl